کوتاه درباره آتیه سازان

گروه آتیه سازان که به صورت تخصصی به فروش بیمه‌ های زندگی می‌پردازد، از بهمن‌ ماه سال 1389، فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش ارائه خدمات در کل کشور از اهداف اصلی این گروه است. در همین راستا و در جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌ جویی در هزینه‌ های جاری خانواده، گروه آتیه سازان اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان نمود که در آذرماه 1393 و با نام شرکت «آتیه سازان زندگی ایرانیان» به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، نخست به شناخت نیازهای مشتریان و سپس به تحقیق در اصناف گوناگون پرداخت و در ادامه با بررسی انواع کارت های درمانی، رفاهی و خدمات شرکت‌ های مشابه، خدماتی در شان و جایگاه اعضای خود و برای ارائه به آن‌ ها در نظر گرفت. با توجه به تعداد بیمه‌ گذاران (بالغ بر 200000 نفر در کل کشور و 15000 نفر در تهران) و افزایش روزافزون آن‌ ها که مشتریان بالقوه باشگاه هستند و بررسی پراکندگی و تراکمشان در هر منطقه و شهر، پذیرندگان برتر شناسایی شدند. این شرکت جهت ارائه خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش دارد با ارائه کارت درمان و رفاه، مجموعه نیازهای روزمره مشتریان خود را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع فعالیت شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان از منوهای بالا استفاده کنید. تمام فعالیت های این وب سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام از طریق لینک تماس با ما، اقدام کنید.

درباره خدمات تخفیفی آتیه سازان

کارت درمانی: یک کارت غیرهوشمند، قابل استفاده در مراکز دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، گوش حلق بینی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، خرید عینک، زنان زایمان، پاپزشکی، درمانگاهی، مشاوره روانشناسی، رادیولوژی و تصویربرداری می باشد. این کارت، با درج مشخصات فردی شما، به عنوان شناسنامه شما در مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. شما عزیزان بر اساس تعرفه فی مابین که در صفحه هر پزشک موجود است، پذیرش می شوید و هزینه ها را به صورت نقدی پرداخت می نمایید. ارائه تخفیف واقعی، پشتیبانی واقعی و بازرسی روزانه از ویژگی های کارت آتیه سازان در حوزه درمان است.
کارت رفاهی: در دو نوع ارائه می شود. اول، یک بُن کارتِ ویژه و دوم، فعالسازی کارت بانکی عضو شتاب. با داشتن بن کارت یا فعالسازی کارت بانکی تان، می توانید از امکانات ارائه شده در رستوران، کافی شاپ، پت شاپ، مزون لباس، آرایشگاه، مبل فروشی، مجموعه ورزشی، شیرینی فروشی، آجیل فروشی و ... استفاده نموده و درصد تخفیف را به صورت خودکار، توسط دستگاه کارتخوان نصب شده در مرکز، دریافت فرمایید.