همه چیز درباره کارت آتیه سازان

کارت آتیه سازان یک کارت غیرهوشمند است که با هزینه ای بسیار پایین و در دو نوع انفرادی و خانوادگی، عرضه می شود. این کارت، قابلیت استفاده در مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان را دارد و به عنوان کارت شناسایی شما، است. شما با نشان دادن این کارت در مراکز درمانی طرف قرارداد و ارائه یک کارت شناسایی برای تطبیق مشخصات، از تخفیف های ویژه و واقعی استفاده می نمایید. هر مرکزی بسته به نوع قراردادش با آتیه سازان، دارای یک درصد تخفیف است و آتیه سازان در راستای یکپارچه سازی تعرفه ها، اقدام به ارائه تعرفه های جدید به ایشان نموده است. در حال حاضر، هر پزشک دارای تعرفه مشخصی است که در صفحه مخصوص خود، قابل مشاهده است.
پزشکان طرف قرارداد با آتیه سازان، همگی دارای پروانه فعالیت، مجوز فعالیت پزشکی و سابقه فعالیت مفید کاری می باشند و با وسواس خاصی انتخاب شده اند. برای مشاهده مراکز طرف قرارداد می توانید از این لینک استفاده کنید. اطلاعات هر پزشک به طور جداگانه و با کلیک روی نام مرکز قابل مشاهده است.
همچنین تعرفه های هر پزشک نیز در صفحه مربوطه، قابل مشاهده می باشد.
آتیه سازان با پشتوانه و سابقه ای قوی در راستای ارائه خدمات درمانی قدم برداشته و امیدوار است نیازهای شما را به بهترین نحو پوشش دهد. همراهی با شما افتخار ماست.

سفارش کارت آتیه سازان