کارت آتیه سازان - تعاریف و مزایا

یک کارت غیرهوشمند، قابل استفاده در مراکز دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، گوش حلق بینی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، خرید عینک، زنان زایمان، درمانگاهی، مشاوره روانشناسی، رادیولوژی، تصویربرداری و ... می باشد. این کارت، با درج مشخصات فردی شما، به عنوان شناسنامه شما در مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. شما عزیزان بر اساس تعرفه فی مابین که در صفحه هر پزشک موجود است، پذیرش می شوید و هزینه ها را به صورت نقدی پرداخت می نمایید. ارائه تخفیف واقعی، پشتیبانی واقعی و قدرتمند و بازرسی روزانه از ویژگی های کارت آتیه سازان در حوزه درمان است.
برای تهیه کارت بر اساس فرمول زیر می توانید تصاویر کارت ملی، صفحه دوم شناسنامه و فیش واریزی به شماره کارت 6219861024487372 یا شماره حساب 83281022997481 به نام آتیه سازان زندگی ایرانیان، نزد بانک سامان را به شماره 09038201519 تلگرام یا واتساپ نموده و یا از سایت آتیه سازان  ascard24.com  ثبت نمایید:
•    اگر متاهل هستید: اعضای ص 2 شناسنامه قابل ثبت نام کردن می باشند.
•    اگر مجرد هستید: پدر، مادر، خواهر و برادر قابل ثبت نام کردن می باشند.
هزینه تهیه کارت برای یک سال استفاده نامحدود، 3،760،000 ریال است. پس از ورود به سایت ascard24.com روی عکس صفحه اول کلیک کنید و مراکز درمانی استان خود را ملاحظه فرمایید. پس از مطالعه مراکز با ورود به صفحه هر پزشک می توانید تعرفه ایشان را با کلیک روی جمله "اینجا کلیک کنید"  مشاهده فرمایید. همچنین، با کلیک روی  منوی نوبت دهی آنلاین می توانید از امکان نوبت دهی استفاده فرمایید. ما برای شما نوبت میگیریم.