همه چیز درباره کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان

کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان زندگی ایرانیان یک کارت غیرهوشمند است که با قیمت 98100 تومان عرضه می شود. این کارت، قابلیت استفاده در مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان را دارد و به عنوان کارت شناسایی شما، می باشد. شما با نشان دادن این کارت در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد و ارائه یک کارت شناسایی برای تطبیق مشخصات، از تخفیف های ویژه 30 تا 50 درصدی استفاده می نمایید. هر مرکزی بسته به نوع قراردادش با آتیه سازان، دارای یک درصد تخفیف است و آتیه سازان در راستای یکپارچه سازی تعرفه ها، اقدام به ارائه تعرفه های جدید به ایشان نموده است. در حال حاضر، هر دندانپزشک دارای تعرفه مشخصی است که در صفحه مخصوص خود، قابل مشاهده است.
دندانپزشکان طرف قرارداد با آتیه سازان، همگی دارای پروانه فعالیت، مجوز فعالیت پزشکی و سابقه فعالیت مفید کاری می باشند و با وسواس خاصی انتخاب شده اند. برای مشاهده مراکز طرف قرارداد می توانید از این لینک استفاده کنید. اطلاعات هر دندانپزشک به طور جداگانه و با کلیک روی نام مرکز قابل مشاهده است.
همچنین تعرفه های هر دندانپزشک نیز در صفحه مربوطه، قابل مشاهده می باشد.
امروزه، شرکت های زیادی اقدام به ارائه کارت های تخفیفی می نمایند. آتیه سازان با پشتوانه و سابقه ای قوی در این راستا قدم برداشته و امیدوار است نیازهای شما را به بهترین نحو پوشش دهد. همراهی با شما افتخار ماست. در حال حاضر، در 29 استان کشور، همراه شما هستیم.

سفارش کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان

منو بار